Kubuś i Przyjaciele. Nowa kolekcja bajek

Stumilowy Las powraca!

Niezapomniane przygody bohaterów stworzonych przez A. A, Milnego doczekały się kolejnej kontynuacji. W książce “Kubuś i przyjaciele. Nowa kolekcja bajek” autorstwa Lisy Ann Marsoli i Nancy Parent znajdziecie trzy piękne i pełne ciepła opowieści o przygodach mieszkańców Stumilowego Lasu, a przede wszystkim o najbardziej uwielbianym pluszowym misiu wszechczasów!

Książkę “Kubuś i przyjaciele. Nowa kolekcja bajek” poza wyjątkowymi opowieściami wzbogacają także klasyczne, barwne ilustracje stworzone z myślą o najmłodszych. Rysunki pobudzą dziecięcą wyobraźnię, a twarda oprawa wytrzyma długie godziny wspólnego czytania. Wracanie do lektury będzie prawdziwą przyjemnością, a rysunki długo będą cieszyć oczy.

Jakie przygody czekają na małych czytelników?

Kto jest odpowiedzialny za znikające marchewki w ogrodzie Królika? Gdzie Kłapouchy zapodział ogon? Kto stoi za dziwnymi wypadkami w chatce Prosiaczka? Czyżby zagościły w nim Hefalumpy i Wuzle? Daj się porwać przygodzie w nowej odsłonie Bajecznej serii!

Miś o bardzo małym rozumku to wierny przyjaciel najmłodszych, zabierający ich do pełnego ciepła i przygody Stumilowego Lasu. Zwariowany Tygrys, wiecznie niezadowolony Królik i serdeczny Prosiaczek także nie od dziś dotrzymują dzieciom towarzystwa. Ale to wszystko nie mogło by się wydarzyć bez rodziców i dziadków poświęcających swoim pociechom czas. Piękne wydanie zupełnie nowych historii znanych bohaterów będzie idealnym pretekstem do wspólnego czytania i spędzenia radosnych chwil całą rodziną.

Zadbaj o wszechstronny rozwój Twojego dziecka

Budowanie wrażliwości na literaturę to zadanie, którego powinien podjąć się każdy świadomy rodzic. Nie wystarczy nauczyć pociechę czytać i pisać – najważniejsze jest to, czym karmiona jest dziecięca wyobraźnia. “Kubuś i przyjaciele. Nowa kolekcja bajek” to nie tylko zwykła rozrywka, ale także cenne wartości przemycane między akapitami. Stumilowy Las nie tylko bawi, ale też i uczy, w pogodnych historiach przekazując uniwersalną wiedzę o życiu. Książki są jedną z rzeczy składających się na wychowanie najmłodszych, warto wybierać zatem takie, które niosą za sobą dobre i pozytywne przesłanie. Opowieści ze zbioru “Kubuś i przyjaciele. Nowa kolekcja bajek” będą ciepło wspominane przez małych czytelników jeszcze długo po odłożeniu książki na półkę.

Seria Bajeczna

Seria Bajeczna to szereg pięknych, dopracowanych wydań bajek ukochanych przez najmłodszych. Klasyczne i współczesne opowieści są prezentowane w twardej oprawie i wzbogacone zachwycającymi ilustracjami. Mądre i ciekawe pozycje będą idealnym punktem wyjścia do wartościowych rozmów rodziców z dziećmi. 

Książka zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com